Про конкурс

Запрошуємо взяти участь у конкурсі з англійської мови

«Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія»!

Відкрийте двері до нових знань! Запрошуємо учнів прийняти виклик нашого конкурсу «Брейн Ринг», а вчителів організувати його для своїх учнів, хто цікавиться англійською мовою і не тільки!

Ми впевнені, що інтелектуальний потенціал усіх учнів - неймовірно високий, і важливо вчасно відкрити його, допомогти розвиватися та мотивувати до здобуття нових знань.

Що може стати найкращим мотиватором для учнів? Зрозуміло, гра! Саме тому ми взяли за основу принципи інтелектуальних ігор і створили унікальний конкурс «Брейн Ринг» — платформу для відкриття наукових талантів та випробування інтелектуальних можливостей молодих знавців англійської мови, а також інших предметів.

Що таке конкурс «Брейн Ринг»?

«Брейн Ринг» — інтелектуальний освітній конкурс для учнів 1-11 класів, який відрізняється від шкільної олімпіади тим, що представляє різноманітні та захопливі змагання на різних рівнях складності. Конкурс «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія» дає змогу учням розкрити свій потенціал у цікавій ігровій формі, підвищити впевненість у собі та отримати заслужене визнання за свої досягнення!

Наш освітній конкурс «Брейн Ринг» спрямований на розвиток творчого та логічного мислення учасників, що сприяє підвищенню їхнього освітнього рівня та готовності до майбутніх викликів у житті. Крім того, конкурс «Брейн Ринг» пропонує різноманітні завдання з усіх основних шкільних предметів, розбиті за рівнем складності, які відповідають шкільній програмі, що допомагає учасникам розширити кругозір і поглибити знання в різних галузях.

Долучайтеся до конкурсу та отримайте захопливий досвід участі в конкурсі, який допоможе розвинути інтелектуальні здібності та досягти нових висот у навчанні!

Як згруповані завдання конкурсу з англійської мови?

Завдання конкурсу з англійської мови поділено на 11 рівнів складності, що відповідають програмі загальноосвітньої школи, а також містять нестандартні завдання, які вимагають від учасників уміння оперувати знаннями. Рівні складності охоплюють учнів з 1 по 11 класи.

1 клас
24 завдання
5 клас
24 завдання
9 клас
24 завдання
2 клас
24 завдання
6 клас
24 завдання
10 клас
24 завдання
3 клас
24 завдання
7 клас
24 завдання
11 клас
24 завдання
4 клас
24 завдання
8 клас
24 завдання

🎓 Завдання: Кожен рівень нашого конкурсу включає 24 захопливих завдання з англійської мови різного типу та рівня складності на знання зі шкільної програми. Кожне завдання оцінюється певною кількістю балів залежно від його складності. Підсумкові результати визначають переможців.

Тривалість: На виконання конкурсних завдань відводиться — 45 хвилин.

🗓️ Дата: Терміни проведення дистанційного конкурсу «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія» — з 1 до 31 березня 2024 р. на сайті www.brainring.com.ua

Час: Виконувати завдання можна в будь-який зручний для вас час.

📍 Місце: Для виконання завдань конкурсу рекомендується використовувати комп'ютерний клас, однак, за відсутності такої можливості, учні можуть виконувати завдання у себе вдома.

🏆 Результати: Після закінчення часу на екрані кожного учня буде відображено кількість набраних ним балів. Учитель може переглянути результати всіх учнів на сторінці «Мої учні». Остаточні результати конкурсу «Брейн Ринг» будуть доступні в тому ж розділі після закінчення сесії.

Веселі персонажі «Брейн Ринг» забезпечують інтерактивний супровід під час виконання завдань конкурсу. Рекомендуємо ознайомитися з демо-версією конкурсу з англійської мови.

Особливості міжнародного конкурсу з англійської мови «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія»

Конкурс відкритий для учнів будь-якого навчального закладу, де кожен має рівні можливості.

Завдання конкурсу цікаві та захоплюючі, сприяючи зацікавленості школярів і розвитку їхніх навичок розв'язування задач, логічного та креативного мислення.

Можливість брати участь у конкурсі «Брейн Ринг» у будь-який зручний час і з будь-якої точки світу, в домашніх умовах або в комп'ютерному класі, оскільки конкурс проводиться дистанційно.

Можливість брати участь двічі на рік на осінній та весняній сесії дає змогу всім школярам продемонструвати свої знання та навички не тільки в галузі англійської мови, а й в інших основних шкільних предметах. А для вчителів це чудовий спосіб оцінити високий рівень готовності своїх учнів.

Заохочення переможців та найактивніших вчителів-кураторів, які змогли залучити найбільшу кількість учасників, отримують цінні призи.

Заохочення кожного учасника конкурсу та вчителів-кураторів із різних шкіл, які організували та покликали брати участь своїх учнів у конкурсах «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія», отримують грамоти та подяку в паперовому вигляді з фірмовими ручками «Брейн Ринг».

Участь у конкурсах «Брейн Ринг» дає змогу виявити найактивніші школи, де учні виявляють неабиякий інтерес та ентузіазм у навчальному процесі. Найактивніша школа, яка залучила найбільшу кількість учасників, отримує особливе визнання та цінні призи.