Компенсація

для шкільних кураторів конкурсу

Дорогі та шановні шкільні куратори!

Проведення дистанційних конкурсів «Брейн Ринг» неможливо уявити без вашої всебічної допомоги та активної участі. Саме ви створюєте той фундамент, на якому будуватиметься весь конкурсний процес. Ми знаємо, що цей процес не простий і включає кілька етапів - від інформування учнів вашого класу та школи, збору внесків на реєстрацію до короткого проведення конкурсів. На це все треба час, увага, нерви та здоров'я. Особливо, якщо на ваші плечі ляже кураторство великої кількості учасників.

Щоб якось компенсувати ваші зусилля на організацію та проведення конкурсів, до 30% від суми зібраних коштів за реєстрацію буде спрямовано на грошові виплати кураторам. Розмір компенсації пов'язаний із кількістю зареєстрованих учасників. Чим їх більше, тим більша сума виплат.

Кількість учнів

Розмір компенсації

5-9 5%
10-24 10%
25-49 15%
50-74 20%
75-99 25%
100 і більше 30%

Наприклад:

У разі реєстрації та оплати участі 100 учнів, шкільному куратору належить компенсація 2400 грн.

Розрахунок величини компенсації відбувається автоматично. У разі реєстрації учасників у кілька етапів, розмір компенсації щоразу перераховується. Якщо куратор спочатку зареєстрував з оплатою участі 75 учнів, а потім додав ще 25 учасників, то сумарна компенсація нараховуватиметься вже на 100 учнів.

Зверніть увагу, що можна опікуватися учнями не тільки свого класу, а й школи. Один із найефективніших способів залучення учнів до участі в конкурсах – відвідування всіх класів з інформацією про дистанційні конкурси «Брейн Ринг». Детальніше дізнатися про інші методи залучення учнів можна на сторінці Інформування.

На 10 шкільних вчителів-кураторів, які зареєстрували найбільшу кількість учасників, очікує заохочувальна премія в сумі 1000 грн.! Детальніше.