Інформування

Участь у конкурсі «Брейн Ринг» — це важливе досягнення як для школярів, так і для їхніх вчителів. Від того, наскільки якісно та правильно буде подано інформацію про конкурс, залежить зацікавленість учнів в участі та успіх конкурсу в навчальному закладі загалом.

Чому важливе інформування про конкурс «Брейн Ринг» для вчителів?

  • У разі реєстрації як куратора конкурсу знань (тобто, вчителя, який реєструє дітей-учасників) вчитель отримує компенсацію в розмірі до 30% від усієї суми внесків, що їх внесли його учні. Дізнатися більше.

  • 10 найактивніших кураторів отримують призи від організаторів конкурсу «Брейн Ринг» — по 1000 грн.! Дізнатися більше.

  • Усі вчителі, чиї учні отримують дипломи «Брейн Ринг» I-III ступенів, отримують сертифікати, що підтверджують ці досягнення. Куратори отримують сертифікати організаторів конкурсу. Дізнатися більше.

Як поінформувати учнів, учителів та адміністрацію закладу освіти про конкурс «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія»:

  1. Особисте запрошення — найкращий спосіб розповісти про потенційну користь участі в конкурсах «Брейн Ринг». Ви можете особисто запросити учнів свого класу або зробити оголошення під час уроку, щоб зацікавити якомога більшу кількість учнів.

  2. Повісити роздруковане оголошення для вчителів на дошці оголошень в учительській і особисто вручити його вчителям конкурсних предметів.

  3. Візуальні сповіщення: роздрукуйте плакат конкурсу та повісьте його в класі, на шкільній дошці оголошень або в холі навчального закладу.

  4. Якщо ви використовуєте групові чати з учнями та батьками, зробіть оголошення про конкурс у месенджерах, щоб ознайомити весь навчальний колектив.

  1. Якщо школа користується електронним щоденником, ви можете розмістити інформацію про конкурси для учнів та їхніх батьків в електронному щоденнику.

  2. Для адміністрації школи та колег:

Наполегливо рекомендуємо ознайомитися з такою інформацією:

Як узяти участь у конкурсі та Запитання і відповіді.