Запитання і відповіді

Часто задавані питання

Хто може брати участь у конкурсі?

Ми раді запросити всіх учнів 1-11 класів, а також учнів інших освітніх установ, таких як коледжі, технікуми, та інші училища шкіл України. На відміну від олімпіади, наш конкурс має завдання різного рівня складності, тому кожен учень може взяти участь у ньому, незалежно від свого рівня підготовки.

Коли можна брати участь у конкурсі?

Участь у конкурсах «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія» можлива в будь-який час з 1 до 31 березня 2024 р. включно. Брати участь можна як у школі, так і вдома.

Як брати участь у конкурсі?

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися та оплатити участь у конкурсі. Після оплати Вам буде надано можливість участі в конкурсі.

Коли закінчується реєстрація учнів?

Реєстрація учнів можлива до закінчення конкурсів (31 березня включно).

Скільки коштує участь у конкурсі?

Якщо учня реєструє вчитель, вартість участі в усіх конкурсах «Брейн Ринг» — 80 грн.

Вартість індивідуальної участі в усіх конкурсах — 150 грн.

Як оплатити участь у конкурсі?

Інформацію про оплату участі можна знайти на сторінці "Внесок за участь".

Чому участь платна?

Внесок учасників покриває організаційні витрати, пов'язані з проведенням заходу. Це включає в себе придбання призів і пам'ятних подарунків, виготовлення високоякісних нагородних документів (сертифікатів, дипломів, грамот), грошову винагороду вчителям, які організували участь у конкурсі, виплату зарплат вчителям, які склали конкурсні завдання, послуги програмування, дизайну, технічного обслуговування, консультування, поштові послуги та інші необхідні витрати.

Чи потрібно платити за кожен предмет окремо, якщо учень бере участь у конкурсах з кількох предметів?

Ні, заплативши за участь у конкурсах, учень зможе брати участь у конкурсах з усіх доступних для його класу предметів.

Якщо я вже зареєструвався на минулому конкурсі, чи потрібно мені зареєструватися знову?

Ні, не потрібно. Реєстрація відбувається один раз, і Ви можете використовувати той самий обліковий запис для участі в усіх наступних конкурсах «Брейн Ринг».

Я зареєстрував і оплатив участь учнів, але з'явилися ще охочі приєднатися. Чи можна додати їх і оплатити участь?

Так, Ви можете доповнити список учасників і оплатити їхню участь до закінчення конкурсу. При цьому Вам буде перераховано компенсацію на Вашу користь.

Чи можна зареєструватися і брати участь у конкурсі індивідуально, без участі вчителя?

Так, можна. Вартість індивідуальної участі становить 150 грн.

Наша порада: запропонуй вчителю організувати участь свого класу в конкурсі «Брейн Ринг» і бери участь за ціною 80 грн. замість 150 грн.

Як зареєструвати учнів на конкурс?

Учитель будь-якого предмета або адміністрація школи може зареєструвати учнів на конкурс «Брейн Ринг». Після реєстрації вчитель отримує паролі для підключення учнів до системи, які рекомендується роздрукувати, розрізати та роздати учням. Якщо немає можливості роздрукувати паролі для учнів, можна скористатися списком у форматі PDF і переписати паролі вручну або повідомити їх усно.

Якщо учень бажає зареєструватися індивідуально, він може це зробити самостійно, або батьки можуть зробити це за нього. Для цього необхідно перейти на сайт конкурсу і слідувати інструкціям для реєстрації.

Я працюю у двох школах, чи потрібно мені зареєструвати два облікові записи?

Так, якщо Ви працюєте у двох школах і хочете зареєструвати участь своїх учнів у конкурсі, Вам потрібно створити два облікові записи з різними адресами. Кожному обліковому запису присвоюється унікальна адреса школи або будинку, куди будуть надіслані призи, дипломи, грамоти та сертифікати. Зверніть увагу, що Ви можете редагувати адресу кожного облікового запису за необхідності.

Чи можна кільком вчителям з однієї школи реєструвати учнів незалежно один від одного?

Так, вчителі з однієї школи можуть незалежно один від одного зареєструвати та оплатити участь учнів. Альтернативно, один вчитель може зареєструвати всіх учнів, вказавши імена інших вчителів, які разом із ним організовують участь учнів у конкурсі. Усі вчителі, які беруть участь в організації участі учнів, також будуть нагороджені сертифікатами після закінчення конкурсу.

Чи можна учням брати участь у конкурсі вдома?

Так, учні можуть брати участь у конкурсі з дому в будь-який зручний для них час. Однак, вчителям рекомендується організувати участь у комп'ютерному класі під час уроку або після нього, якщо це можливо. Ми рекомендуємо заздалегідь зарезервувати комп'ютерний клас для цієї мети. У разі, якщо організація участі в комп'ютерному класі проблематична, учні можуть брати участь у конкурсі з дому. У такому разі необхідно роздати учням паролі для підключення до системи.

Чи можна учневі брати участь у кількох конкурсах у різні дні?

Так, учень може виконувати завдання різних конкурсів у різні дні до 31 березня. Не рекомендується відкладати виконання завдань на останній день, щоб уникнути можливих технічних проблем і гарантувати успіх своєї участі.

Чи можна учневі пройти кілька рівнів одного конкурсу?

Ні, кожен учень може взяти участь у кожному конкурсі один раз з кожного предмета і тільки в рівні, що відповідає його класу. Повторна участь не допускається, щоб забезпечити рівні умови для всіх учасників і зберегти об'єктивність результатів.

Чи обов'язково заповнювати інформацію про учнів, включно з ПІБ, класом і рівнем складності?

Ні, це не обов'язково. Якщо інформація не була введена Вами, учні зможуть ввести її самі одразу після підключення до конкурсу з використанням своїх паролів.

Чи обов'язкова участь усіх учнів одночасно?

Ні, учні можуть брати участь у будь-який час.

Чи потрібно повідомляти організаторам дату і час участі в конкурсі?

Ні, не потрібно.

Чим можна, а чим не можна користуватися під час конкурсу?

Під час конкурсу дозволено використовувати чернетку, пишучий засіб і калькулятор.

Під час конкурсу заборонено використовувати допоміжні засоби (інтернет, телефон тощо) та отримувати допомогу інших людей.

Який рівень вибрати?

Обирайте рівень, що відповідає класу (включно з осінньою сесією).

Чи може учень брати участь у конкурсі вищого рівня, ніж його клас?

Так, може, але якщо було обрано нижчий рівень, то учень не зможе претендувати на призові місця. Обраний рівень буде активний у всіх конкурсах.

Як підготуватися вчителю до участі учнів у конкурсі?

Інформацію щодо проведення конкурсу можна знайти на сторінці "Інструкція для вчителів" Ознайомлення з нею допоможе вчителю підготувати своїх учнів до участі в конкурсах.

Що робити якщо не виходить підключитися до конкурсу?

Якщо вчителю не вдається підключитися, можливою причиною може бути:

- Помилкове введення адреси електронної пошти або пароля вчителя;

- Увімкнена інша мова введення тексту, наприклад, англійська замість української або навпаки;

- Натиснуто клавішу «Caps lock» (увімкнено режим великих літер).

Якщо учневі не вдається підключитися, можливою причиною може бути:

- Помилкове введення пароля учня;

- Увімкнена інша мова введення тексту, наприклад, англійська замість української або навпаки;

Якщо Ви не можете підключитися до конкурсу, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти [email protected].

Які вимоги до комп'ютера для участі в конкурсі?

Участь у нашому конкурсі не вимагає спеціального обладнання. Однак, у рідкісних випадках JavaScript може бути відключений у Вашому браузері. У такому разі, після натискання на кнопку «Бери участь», Ви побачите повідомлення, в якому потрібно дотримуватися інструкцій з увімкнення JavaScript.

Якщо у Вас виникли проблеми з роботою системи, ймовірно, справа в налаштуваннях Вашого браузера. Рекомендуємо повторити спробу, використовуючи інший браузер, такий як Google Chrome, Mozilla Firefox або Safari. Також рекомендуємо використовувати останні версії браузерів для більш надійної роботи.

Щоб перевірити працездатність системи, Ви можете протестувати її в демонстраційній версії конкурсів.

Що робити, якщо виникнуть технічні проблеми під час конкурсу, наприклад, пропаде інтернет або вимкнеться комп'ютер?

У разі виникнення технічних проблем чи інших обставин, що завадять учню продовжувати участь у конкурсі, не слід впадати у відчай! Учаснику буде надано можливість завершити виконання завдань у будь-який зручний час до закінчення конкурсів. Перерваний конкурс продовжиться з останнього питання, на яке було дано відповідь, при цьому прогрес і час тестування не буде втрачено.

Коли стануть відомі результати конкурсів «Брейн Ринг 2024 - Весняна сесія»?

- Попередні результати та докладні звіти з відповідями будуть опубліковані 2 квітня.

- Подання апеляцій можливе 2–4 квітня.

- Остаточні результати та оголошення переможців будуть доступні 6 квітня.

Як подивитися допущені помилки?

Детальні звіти з відповідями будуть доступні на сторінці "Результати" з 2 квітня.

Як отримати електронні свідоцтва для вчителів?

Для того, щоб отримати ел. свідоцтва за досягнення учнів, приєднайтеся до свого облікового запису, у меню натисніть «Результати школи» і на сторінці, що відкрилася, біля учнів вкажіть їхніх вчителів. Ел. свідоцтва з'являться внизу сторінки.

Як повідомити про помилку?

Якщо Ви виявили помилку, будь ласка, повідомте нам про це електронною поштою [email protected].

Що робити, якщо не знайшов відповіді на своє запитання?

Якщо у Вас залишилися запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою [email protected]. Ми будемо раді допомогти Вам!